تبلیغات
همه چیز از همه جا - متولدین شهریورماه

همه چیز از همه جا
 
متولدین سنبله (شهریور)

متولدین این ماه به طور كلی افرادی خوش شانس – خوش برخورد – اهل صفا و صمیمیت – اغلب دارای صفات خوب و پسندیده – در دوستی پایدار – پایبند به قول و قرار – صادق و راستگو – خیرخواه – جذاب نیك سیرت – در امور شغلی و اجتماعی اغلب موفق و ....

متولدین دهه اول این ماه اغلب دارای روحیه‎ای خشن – سخت‎گیر – پرحرف – جدی – ستیزه‎جو – كم تحمل و بد اخلاق – در امور اقتصادی نسبتاً موفق – در مدیریت و سرپرستی كم و بیش موفق – بعضاً خسیس و تنگ نظر – در امور اجتماعی فعال – در برخورد با افراد جدی‎تر از خود عقب نشینی می‎كنند. به محض احساس ضرر، از شراكت یا دوستی صرفنظر می‎كنند .

این افراد دارای فضایلی نسبتاً خوب – طالب صلح و آرامش – علاقمند به امور هنری – در امور اقتصادی محدود – دارای یك شغل یا یك تخصص – بیشتر طالب كارهای سبك و كم زحمت و پر فایده – عموماً متخصص در امور خرید و فروش – اغلب تاجر – دلال – كارمند – واسطه و غیره – افرادی مقلد – سریع التأثیر – بعضاً دارای نیروی فوق طبیعی و تله‎پاتی و قدرت هیپنوتیزم – دارای استعداد پیش‎بینی و پیشگویی – ارائه دهنده راه‎حل‎های خوب در مسائل پیچیده – عموماً حدس آنها در امورات مختلف و بعضاً‌ در امور سیاسی و اقتصادی صحیح و درست – در حل مسائل خانوادگی توانا – دارای قدرت تطبیق با هر شرایط و محیط – از نظر عاطفی ضعیف‎اند،زیرا در تصمیم‎گیریهایشان عاطفه نقشی ندارد .

متولدین دهه دوم این ماه اغلب افراطی – تندرو – پرخاشگر – بعضاً دارای شخصیتی جدی – قاطع – سخت‎گیر – حراف – دارای جمجمه‎ای بزرگ – پیشانی قوی – بسیار حساس – دارای حافظه‎ای قوی – اغلب افرادی منطقی – باهوش – سریع‎الانتقال – حاضر جواب – عموماً‌آشنا به مسائلی فنی و تكنیكی – منظم در زندگی – مشاور در امور خانوادگی – در حل مشكلات توانا – از نظر اقتصادی خودكفا – در مسائل عاطفی فاقد جذابیت و انعطاف – اغلب ریاضا دانان، حسابدارها و كسانی كه به هر طریق با حساب و حسابرسی و غیره در ارتباط باشند، از این گروه می‎باشند .

متولدین دهه سوم این ماه اغلب زود رنج – دارای عكس‎العمل سریع – نسبت به آینده كم اعتماد و به همین دلیل، بی علاقه به معاشرت – دارای نوعی احساس نگرانی درونی و ناشناخته كه اغلب تا پایان عمر آنها را ترك نمی‎كند. این افراد عموماً فعال و پركار و مشكل پسند هستند. به راحتی اقناع نمی‏شوند – در زندگی خانوادگی اغلب منفی‎گرا هستند – در امور اجتماعی محتاط و گاه ترسو هستند. اینان افرادی خودمتكی بوده و شراكت برایشان خوب نیست. این افراد اغلب تندرو بوده و برای رسیدن به هدف خود دست به هر كاری می‎زنند. از لحاظ شغلی بعضاً با بیگانگان فعالیت می‎كنند و اغلب به موازین سنتی و ملی وابستگی ندارند. این افراد بعضاً پایبند اخلاق نبوده و به مال و ثروت اهمیت زیادی می‎دهند. اغلب سیاستمداران و دیپلمات‎ها از این گروه می‎باشند .

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : لایور

ابزار هدایت به بالای صفحه